Tule käymään

Löydät meidät Lappeenrannasta ja Imatralta!

Palvelemme

toimipisteissämme
ma–pe klo 8.00–16.30

Kysy meiltä lisää

Lappeenranta

Eteläkatu 9, Lappeenranta
Katso ajo-ohje
(05) 620 4000

Antero Kilpiä - Laakerikeskus
Antero Kilpiä

Tuotepäällikkö
hitsaus, työturvallisuus, työkalut, koneet, hiomatarvikkeet
044 338 7267
antero.kilpia@laakerikeskus.fi

Jari Honkatukia - Laakerikeskus
Jari Honkatukia

Laakerit, tiivisteet, työkalut, tehonsiirto
(05) 620 4014
040 553 0946
jari.honkatukia@laakerikeskus.fi

Jari Tuominen - Laakerikeskus
Jari Tuominen

Laakerit, tiivisteet, työkalut
(05) 620 4013
050 494 7470
jari.tuominen@laakerikeskus.fi

Tero Koivunen - Laakerikeskus
Tero Koivunen

Toimitusjohtaja
Myynti, hallinto
(05) 620 4015
040 547 3547
tero.koivunen@laakerikeskus.fi

Imatra

Sukkulakatu 16, 55120 Imatra
Katso ajo-ohje
(05) 620 4050

Laakerikeskus Imatra
Jari Valjakka - Laakerikeskus
Jari Valjakka

Laakerit, tiivisteet, tehonsiirto, työkalut, työturvallisuus
(05) 620 4054
040 565 8799
jari.valjakka@laakerikeskus.fi

Juha Martikainen - Laakerikeskus
Juha Martikainen

Aluemyynti, hitsaus, työkalut, koneet, hiomatarvikkeet.
(05) 620 4052
050 369 0306
juha.martikainen@laakerikeskus.fi

Hallinto

Kati Koivunen - Laakerikeskus
Kati Koivunen

Taloushallinto
laskutus, reskontra
(05) 620 4000
kati.koivunen@laakerikeskus.fi

Kati Koivunen - Laakerikeskus
Raija Koivunen

Varastopalvelut
(05) 620 4019
raija.koivunen@laakerikeskus.fi

Ensiluokkaista palvelua jo vuodesta 1980
-------

Laakerikeskus on perustettu Lappeenrantaan vuonna 1980. Laajensimme toimintaamme Imatralle vuonna 1993. Toimintaamme ohjaavat asiantuntemus ja ensiluokkainen asiakaspalvelu. Meille jokainen asiakas on yhtä tärkeä!

Pitkän kokemuksen kartuttamalla monipuolisella osaamisellamme palvelemme joustavasti eri asiakasryhmiämme. Valikoimaamme kuuluvat tuotteet laakerointiin, tiivistykseen, voimansiirtoon, työstöön, kunnossapitoon ja laitevalmistukseen.

Luotettavat toimittajasuhteemme ja oma maahantuontimme takaavat asiakkaillemme kilpailukykyiset hinnat ja laadukkaan tuotevalikoiman, joka on heti valmiina tarpeeseen – aina asiakkaallemme parhaiten sopivalla tavalla.

Ota meihin yhteyttä

Palvelemme mielellämme kaikissa kysymyksissäsi liittyen palveluihimme. Halutessasi voit jättää meille palautetta koskien toimintaamme. Jätä viestisi tällä lomakkeella, niin olemme sinuun pian yhteydessä.